logo

Міська комунальна лікарня №3

м. Тернопіль

Реєстратура:
+38 (0352) 53-69-71
Адреса:
м.Тернопіль, вул. Волинська, 40

Історична довідка про заклад


Міська комунальна лікарня №3 - один з кращих лікувальних закладів Тернополя.  Вже понад чверть століття тут на високому рівні надають медичну допомогу. І з року в рік авторитет лікарів та медперсоналу зростає завдяки сумлінній праці і вагомим успіхам на ниві збереження і відновлення здоров'я не лише тернополян, а й мешканців інших областей України.
Міська комунальна лікарня №3 добре відома не лише в Україні, але й за її межами: в Німеччині, Польщі, Італії, Іспанії, Франції, Нідерландах, Канаді, США...
Сучасні технології дозволяють зменшити відстань, що стоїть на заваді спілкуванню і обміну інформацією. Для цього і створений цей сайт.
Сайт простий в користуванні  і не вимагає від читачів жодної підготовки.
Навігація сайту максимально проста, доступна і зрозуміла.

Згідно  рішення  Тернопільської міської ради народних   депутатів  від  20  вересня  1989 року №2 16  на базі  обласної  лікарні  «Ліксанупра» було створено  Міську  комунальну лікарню  № 3.

Лікарня є комплексним лікувально-профілактичним закладом, який забезпечує надання кваліфікованої стаціонарної та амбулаторно-поліклінічної допомоги населенню міста. Лікарня обслуговує 30000 тисяч дорослого населення яке проживає на масиві Дружба, Кутківці, Пронятин та 6750 студентів ТНПУ та ТНЕУ.

В Тернопільській комунальній міській лікарні №3 у 1998 р.  вперше в Тернополі, з’явилася ендоскопічна стійка (за допомогою цього обладнання виконуються малотравматичні лапароскопічні операції, зокрема холецистектомія).  Такі малоінвазивні оперативні втручання особливо показані для пацієнтів з ускладненнями, в т.ч. віковими. 

Саме тут вперше в Тернополі почали виконувати операції з встановлення ендопротезів кульшового суглоба. Є також артроскопічна стійка, за допомогою якої проводяться оперативні втручання на колінному суглобі – видаленні менісків, усунення проблем при деформуючих артозах тощо. Більше 20 років успішно коригуємо hallus valgus – деформацію основи першого пальця стопи, дуже часте і незручне захворювання.
Перспективним є напрямок пластичної хірургії: пластика обличчя (блефаропластика, кругові підтяжки), а також пластика грудей, ліпосакція, абдомінопластика. Сильна реабілітаційна, фізіотерапевтична база.

Працюють позаштатні міські спеціалісти:

нефролог - Іліяш Надія Іванівна
пульмонолог - Зайцева Світлана Іванівна
гематолог - Біскупська Ірина Йосипівна
ортопед - Лисак Сергій Володимирович
Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь