logo

Міська комунальна лікарня №3

м. Тернопіль

Реєстратура:
+38 (0352) 53-69-71
Адреса:
м.Тернопіль, вул. Волинська, 40

Графік прийому вузькими спеціалістами на травень

П.І.П.

Посада

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Тижні

місяця

Прийом

Прийом

 

Прийом

 

Прийом

 

 Прийом

 

1.

Баран В.В.

Ендокринолог

8.00– 11.00

11.00- 14.00

11.00-14.00

8.00– 11.00

11.00-14.00

1,2,3,4,5

2.

Чорна А .І.

Кардіолог

13.00- 18.00

8:00-13.00

13.00- 18.00

8:00-13.00

13.00- 18.00

1,2,3,4,5

3.

Петренко Я.В.

Кардіолог

8:00-

13.00

13.00- 18.00

8:00-13.00

13.00- 18.00

8:00-13.00

1,2,3,4,5

4.

СамогальськийО.М

Невропатолог

8:00-

13.00

13.00- 18.00

8:00-13.00

13.00- 18.00

8:00-13:00

2,4

13.00- 18.00

8:00-13.00

13.00- 18.00

8:00-13:00

13.00- 18.00

1,3, 5

5.

Франчук Н.Г.

 

Невропатолог

 

 

 

 

 

 

ві

йсь

ко

ма

т

 

6.

Білий М.М.

Невропатолог

8:00-

13.00

13.00- 18.00

8:00-13.00

13.00- 18.00

8:00-13:00

1,3,5

13.00- 18.00

8:00-13.00

13.00- 18.00

8:00-13:00

13.00- 18.00

2.4

7.

Смаглій Г.Я.

Терапевт

15:15-18:33

15:15-18:33

15:15-18:33

15:15-18:33

15:15-18:33

1,2,3,4,5

8.

Ковальчук О.О.

Гастроентеролог

13.00-18.00

8:00-13.00

13.00-18.00

8:00-13.00

8:00-13.00

1.2,3,4,5

9.

Зайцева С.І.

Пульмонолог

8:00-

13.00

13.00-18.00

8:00-13.00

13.00-18.00

8:00-13.00

1.2,3,4,5

10.

Засаднюк І.М.

Дерматовенеролог

8.30-

10.48

13.00-15.10

8.30-10.48

13.00-15.10

13.00-15.10

1.2,3,4,5

11.

Галиш А.Б.

Інфекціоніст

8:00-

13.00

8:00-13.00

8:00-13.00

8:00-13.00

8:00-13.00

1.2,3,4,5

12.

Патола О.М.

Терапевт

8:00-

11.18

8:00-11.18

8:00-11.18

8:00-11.18

8:00-11.18

1,2,3,4,5

13.

Крайничин Н.Я.

Ендокринолог

11:00-14:00

8:00-11:00

8:00-11:00

11:00-14:00

8:00-11:00

1.2,3,4,5

14.

 

Брижавська О.П.

Ревматолог

14:00-16:30

9:00-11:30

14:00-16:30

9:00-11:30

9:00-11:30

1.2,3,4,5

15.

Ляшенко І.І.

Дієтолог

ста

ці

о

на

р

 

 16.

Антіпова С.Ф.

Лікар-терапевт,

 психотерапевт

8:00-

11.18

8:00-11.18

8:00-11.18

8:00-11.18

8:00-11.18

1.2,3,4,5

11.30 -14.48

11.30 -14.48

11.30 -14.48

11.30 -14.48

11.30 -14.48

1.2,3,4,5

 

 

1  

Каплун  В.А.  

Зав.від-ділення, хірург    

8.00-13.00 

13.00-18.00 

8.00-13.00 

13.00-18.00

8.00-13.00

1,2,3,4,5

2

Антоник Т.С.         

хірург

13.00-18.00

8.00-13.00

13.00-18.00

8.00-13.00

13.00-18.00

1,2,3,4,5

  3

Савчишин В. В.              

ортопед

8.00-13.00

13.00-18.00

8.00-13.00

13.00-18.00

8.00-13.00

1,

13.00-18.00

8.00-13.00

13.00-18.00

8.00-13.00

13.00-18.00

           2 

4

Чайнюк  О.В.

ортопед

13.00-18.00

8.00-13.00

13.00-18.00

8.00-13.00

13.00-18.00

        1,3,5

8.00-13.00

13.00-18.00

8.00-13.00

13.00-18.00

8.00-13.00

2,4

 

 

 

 

 

 

 5

Горайський В.І.          

 

офталмолог

8.00-13.00

13.00-18.00

8.00-13.00

8.00-13.00

13.00-18.00

1,2,3,4,5

6

Мада Б.Ю.

офталмолог

13.00-18.00

8.00-13.00

13.00-18.00

13.00-18.00

8.00-13.00

1,2,3,4,5

7

Шило О.І.

лор

13.00-18.00

8.00-13.00

13.00-18.00

8.00-13.00

13.00-18.00

1,2,3,4,5

8

Вакиряк П.І.

лор

8.00-13.00

13.00-18.00

8.00-13.00

13.00-18.00

8.00-13.00

1,2,3,4,5

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь